top of page
Holky na Tahu: Strakonice
Holky na Tahu: Strakonice

Thu, May 23

|

Hrad Strakonice

Holky na Tahu: Strakonice

Event link: https://fb.me/e/vjuTDzjRE

Time & Location

May 23, 2024, 7:00 PM GMT+2

Hrad Strakonice, Hradební 3, 386 01 Strakonice-Strakonice II, Czechia

About the event

„Holky na tahu” je hudební projekt, který již svým názvem prozrazuje, že se jedná o ryze dívčí a dámskou záležitost, ve které mají možnost představit své hudební umění pozvané interpretky a jeden skvělý host večera. Tím už pravidelně bývá známá herečka, ale i šansoniérka Bára Štěpánová.

Když holky potřebují volno od nudných pracovních, nebo rodičovských povinností, domluví se, a vyrazí si na mejdan. Tak je to i pod čarou příběhu Holek na tahu. Jejich vystoupení je odvázané a dramaturgicky poskládané tak, aby se předvedly v tom nejlepším světle. Jejich kamarádi, partneři a manželé mají tentokrát vstup jen do hlediště, nebo za ně zaskakují doma. Jak to pak funguje si řekneme někdy příště v pokračování s titulem Kluci v tahu (aneb ...to když jsou Holky na tahu).

Premiéra pořadu se uskutečnila dne 16.10.2022 v pražském klubu Carpe Diem a byla úspěšná. Vystoupili zde zpěvačky Anna Rojas Ramiréz, hvězda písničkářské scény Eva „Blondýna” Suková, Zuzana Vilímová z kapely VilMa, Jana Šimková z Jaroměře a písničkářka Alexandra Niklíčková. Závěr, k překvapení všech diváků, patřil české herečce Báře Štěpánové, která se objevila na jevišti s kytarou a šlo jí to náramně.

Autor: Slávek Maděra Produkce: Slávek Maděra Booking: Produkční skupina PSM, IČ 71763678 Objednávky: 731 670 057, 731 817 718, booking@slavekmadera.cz

Obsazení: Bára Štěpánová Eva ”Blondýna” Suková Loes van Schaijk (NL) Alternace: Anna Rojas Ramirez | Erdela Teriérová | Veronika Wildová Zuzana Vilímová

Pořadem provází: Slávek Maděra / David Šitavanc

Délka představení 100 minut Koncert neobsahuje přestávku | Režie: Slávek Maděra

Foto: Aleš Rejnart Grafika: Petra Tesařová

Share this event

bottom of page